fbpx
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Tourism and Travel

El-Moez Sokağı, Kahire Kulesi ve El-Fish

Dollar1.00

  • El-Moez Sokağı, Kahire Kulesi ve El-Fish
Description
Price : Dollar1.00
Type : Offer services
Date : June 25, 2020
Condition : Other
Location :ChilChill.com Travel Service, Hurghada, Egypt

Otelinizden alın ve Mısır’ın en eski caddelerinden birini ziyaret edin, yine tarihi Kahire’yi gösteren El Moez Le Din Allah Caddesi olarak bilinir. Bab El Fetouh ve Bab El Nasr da dahil olmak üzere caddenin her iki tarafına yayılmış çeşitli anıtları keşfedin, sonra şehrin kuzey tarafına doğru El Darb El Asfar’a doğru ilerleyin.

İslam Kahire’nin en eski bölgesinde, Nahassen’deki bir okulu, El Akmar Camii’ni, El Saleh Tala Camii’ni, Kubbeyi, Qalawoon Hastanesi ve Okulu’nu ve daha fazlasını ziyaret edin. Ardından, bu harika şehrin yeni bir perspektifini Gezira Adası’nda (Zemalak) bulunan Kahire Kulesi’nden alın. Bu 613 ayak yüksekliğindeki kulenin bir lotus bitkisini taklit ettiği söyleniyor ve dünyanın dördüncü en yüksek kulesi. Eski Mısırlılar tarafından kullanılan malzeme olan granitten yapılmıştır ve Büyük Giza Piramidi’nden yaklaşık 150 metre daha uzundur.

Turunuzu El-Fishawy Cafe’yi ziyaret ederek tamamlayın. Küçük bir yerel kafeden El-Hüseyin bölgesindeki en popüler kafeye ev sahipliği yapan El-Fishawy, Han El Halili’nin kalbindeki en eski kafedir ve geçen krallar, prensler, ünlü sanatçılar ve aydınlara ev sahipliği yapmıştır. MS 1771’deki kuruluşundan bu yana mekanla ilgili hikayeler. Otelinize geri dönüş transferinde rahatlayın.

For Reservation Please contact +201555559152

Share it with your Friends

Let the advertiser knows the you found his ad at Mazadoka.com for easier communication


Post your rating

Ad type
Offer services Ad type

Very Important Notes

Use a safe site to meet the seller
Avoid cash transactions
Beware of unrealistic offers

Classifieds Ads